Ostali sportovi

Đoković: Znao sam da će biti veoma teško za mene da dobijem dozvolu i da putujem u SAD

SCSport.Ba
Djokovic2 3

Srbijanski teniser Novak Đoković oglasio se povodom povlačenja sa Mastersa u Indian Velsu.

On je morao da se povuče sa Mastersa u Indian Velsu, ali i Mastersa u Majamiju.

Nije vakcinisan, pa nije mogao da uđe u Sjedinjene Američke Države, a ponovo se nadao medicinskom izuzeću. Nije ga dobio.

Povodom ove situacije, Đoković se oglasio na društvenim mrežama.

"Iako sam automatski bio prijavljen za Masterse u Indian Velsu i Majamiju, znao sam da će biti veoma teško za mene da dobijem dozvolu i da putujem. Potvrđeno je da se pravila neće mijenjati i da neću moći da igram u SAD. Sretno svima koji će igrati na ovim sjajnim turnirima", napisao je Đoković.

novak djokovic