Ino fudbal

Dinamo Zagreb se zvanično potvrdio odlazak četiri mlada fudbalera

SCSport.Ba
Gurlica

Dinamo je započeo novu sezonu HNL-a visokom pobjedom protiv Istre 1961 rezultatom 5:0. No, samo dan kasnije, klub je službeno potvrdio odlazak četvorice mladih fudbalera- Vito Čaić, Toni Majić, Ante Sušak i Jakov Gurlica.

Ovi mladi talentovani igrači napuštaju Maksimir, ali neće daleko otići. Preselili su se dvadesetak kilometara dalje u Veliku Goricu, gdje će iduće sezone nositi dres turopoljskog prvoligaša. Defanzivac Gurlica potpisao je ugovor s Goricom na godinu dana, dok su preostala trojica u Goricu stigla na posudbu do kraja sezone.

Osim ovih mladih igrača, u Goricu su ovog ljeta pristigli i Dino Mikanović, Martin Šlogar i Marko Kolar, a vjerojatno se može očekivati još pojačanja.

Gorica će otvoriti novu sezonu HNL-a protiv Varaždina na domaćem terenu.

dinamo zagreb gnk dinamo gnk dinamo zagreb hnk gorica hnl transfer