duel na maksimiru

Dinamo i Hajduk moraju platiti rekordnu kaznu zbog incidenata u derbiju

SCSport.Ba
dinamo zagreb maksimir
FOTO: www.gnkdinamo.hr

Disciplinski sudija Hrvatske nogometne lige (HNL) donio je odluke o  kaznama za 16. kolo HNL-a.

Najgore su prošli Dinamo Zagreb i Hajduk Split koji su zbog incidenata u međusobnoj utakmici (1:1) na stadionu Maksimir dobili rekordne kazne.

Dinamo je zbog pirotehnike i rasizma i drugih oblika diskriminacije u najvećem hrvatskom derbiju, kojem je bio domaćin, kažnjen sa 39.500 eura, a Hajduk sa 34.000 eura zbog istih prekršaja.

Osijek je zbog rasizma i drugih oblika diskriminacije sankcioniran sa 2.660, a Rijeka zbog pirotehnike sa 1.300 eura.

nk hajduk split gnk dinamo zagreb