Svjetsko nogometno prvenstvo koje se ove godine igra u Sjedinjenih Američkim Državama, Kanadi i Meksiku počinje za osam dana.
Na njemu će se naći čak petorica bivših igrača mostarskog Zrinjskog, a njih četvorica su prošli kroz omladinski pogon.
Reprezentativci Hrvatske Luka Modrić i Petar Sučić te Bosne i Hercegovine Ivan Bašić, Stjepan Radeljić i Nikola Vasilj nastupali su za mostarski Zrinjski, a dio su nogometne elite koja će za nastupati na najvećoj nogometnoj sceni.
Svi osim Modrića brusili su se u omladinskoj školi Zrinjskog, prenosi RTV HB.