Dalibor Ignjić imenovan je za novog trenera Bratstva iz Gračanice, zvanično je objavio ovaj klub.
Ignjiću će ovo biti treći angažman u Bratstvu. Nakon što je ranije obavljao funkciju pomoćnog trenera, a potom i šefa stručnog štaba, ponovo se vraća na klupu kluba iz Gračanice s ciljem da zajedno nastavimo graditi stabilno i uspješno Bratstvo, saopštili su iz kluba.
Iza Bratstva je turbulentna sezona u kojoj su se borili za opstanak. Sigurno je da na Lukama mnogo ozbiljniji žele biti naredne sezone.