"prekomanda"

Bivši fudbaler Željezničara izabran za tehničkog direktora banjalučkog Borca

SCSport
Piše: SCSport
Kajkut 45
Foto: FK Borac

Nekadašnji poznati igrač Saša Kajkut, koji je svojevremeno nosio i dres sarajevskog Željezničara, imenovan je za novog tehničkog direktora banjalučkog Borca.

Potvrdili su to u objavi i iz redova aktuelnog prvaka Bosne i Hercegovine.

"Nakon što je okončao igračku karijeru zadržao je one najbolje osobine koje usadi život profesionalnog sportiste.

Marljivim i predanim radom punim discipline ostvario je uspjeh i pored fudbalskog terena, a sada ga čeka novi izazov.

Saša Kajkut 'prekomandovan' je na poziciju tehničkog direktora FK Borac na koju dolazi sa mjesta glavnog rukovodioca naše omladinske škole koja je se u minulom periodu diči hvale vrijednim rezultatima.

Saša je pokazao da mu je fudbal u krvi, a svojim znanjem i iskustvom doprinijeće našem daljem organizacionom razvoju.

Sale, tvoj Borac ti želi puno uspjeha u novoj ulozi", objavili su iz FK Borac.

sasa kajkut fk borac banja luka