Nekadašnji poznati igrač Saša Kajkut, koji je svojevremeno nosio i dres sarajevskog Željezničara, imenovan je za novog tehničkog direktora banjalučkog Borca.
Potvrdili su to u objavi i iz redova aktuelnog prvaka Bosne i Hercegovine.
"Nakon što je okončao igračku karijeru zadržao je one najbolje osobine koje usadi život profesionalnog sportiste.
Marljivim i predanim radom punim discipline ostvario je uspjeh i pored fudbalskog terena, a sada ga čeka novi izazov.
Saša Kajkut 'prekomandovan' je na poziciju tehničkog direktora FK Borac na koju dolazi sa mjesta glavnog rukovodioca naše omladinske škole koja je se u minulom periodu diči hvale vrijednim rezultatima.
Saša je pokazao da mu je fudbal u krvi, a svojim znanjem i iskustvom doprinijeće našem daljem organizacionom razvoju.
Sale, tvoj Borac ti želi puno uspjeha u novoj ulozi", objavili su iz FK Borac.