Premijer liga BiH

Bašić: Pohvalio bih divan ambijent u Banjoj Luci, žao mi je što naši navijači nisu ušli na stadion

SCSport.Ba
Basic 2

Željezničar je večeras poražen u Banjoj Luci od Borca (2:0), u posljednjem susretu 28. kola m:tel Premijer lige BiH.

Trener sarajevske ekipe Nermin Bašić nakon susreta je kazao:

"Prvo da pohvalim ovaj divan ambijent u Banjoj Luci, ali mi je žao što nisu naši navijačiuspjeli ući na stadion. Prvo poluvrijeme dosta defanzivno i borbeno, drugo poluvrijeme mislim da smo kontrolirali igru, bili smo dobri u posjedu lopte. Ta dva centaršuta bila su kobna. Moram vam reći da sam jako ponosan na svoju ekipu. Jako borbeno i kompaktno, jako hrabro su došli ovdje u Banju Luku i moje srce je zaista veliko. Sve čestitke mojim igračima, čestitke Borcu na pobjedi", kazao je Bašić te dodao:

"Analizirat ćemo ovu utakmicu na neki drugi način. Brzo dolazi nova utakmica, ali još jednom kažem da sam jako ponosan svojom ekipom. Idem sretan iz Banje Luke".

fkborac fkzeljeznicar nermin basic