Nogometni reprezentativci Bosne i Hercegovine napustili su danas Toronto u Kanadi i zaputili se ka Salt Lake Cityju.
Treba podsjetiti da će Salt Lake City biti glavna baza našeg nacionalnog tima tokom boravka u Sjedinjenim Američkim Državama.
Baza ostaje ista i za nokaut fazu takmičenja
Odande će Zmajevi putovati na preostale utakmice grupne faze. Drugi susret Bosna i Hercegovina igra 18. juna u Los Angelesu protiv Švicarske, dok će grupnu fazu zaključiti 24. juna u Seattleu duelom protiv Katara. Treba dodati da će Salt Lake City ostati baza reprezentacije i u slučaju plasmana u nokaut fazu Svjetskog prvenstva, što je nakon jučerašnjeg remija protiv Kanade (1:1) realna opcija.
Sve utakmice u idealnom terminu za navijače u domovini
Zanimljivo je da će sve tri utakmice Bosne i Hercegovine u grupnoj fazi biti igrane u terminu od 21 sat po našem vremenu. To će omogućiti svim navijačima u domovini i širom Evrope da u idealnom večernjem terminu prate istorijske nastupe izabranika Sergeja Barbareza na smotri najboljih selekcija svijeta.