FK Borac uveliko sprema igrački kadar za narednu sezonu, a po svemu sudeći pao je još jedan važan potpis u Platonovoj.
Prema najavama crveno-plavih, produžetak saradnje sa klubom iz Banja Luke potpisao je veznjak Sandi Ogrinec.
Sandi Ogrinec i Borac imali su ugovor do kraja sezone, a po najavama na društvenim mrežama, Slovenac se obavezao na vjernost crveno-plavima.
Banjalučani su na sjajan način najavili produžetak saradnje, gdje maskota crveno-plavih dolazi u mjesto Velike Poljane, odakle je 28-godišnji veznjak i rodom.