Prvenstvo BiH

Bajić najavio utakmicu u FIBA Ligi prvaka: Problem nam je veliki broj povrijeđenih igrača

SCSport.Ba
Dragan bajic

Trener Igokee m:tel Dragan Bajić najavio je meč protiv istanbulskog Bahcesehira.

Košarkaši Igokee m:tel se, nakon poraza od Mornara u prvom kolu ABA lige, okreću evropskim obavezama. Tim iz Laktaša će u prvom kolu FIBA Lige prvaka snage će omjeriti sa turskim Bahcesehirom, a trener Igokee Dragan Bajić očekuje tešku utakmicu s obzirom na kvalitet protivnika, ali i probleme u igračkom kadru jedinog predstavnika iz regiona u Ligi prvaka, prenosi Mondo.

"Očekuje nas sigurno težak meč gledajući igru Bahcesehira i njihov sastav koji su sklopili. Siguran sam da imaju velike ambicije kada je u pitanju FIBA Liga prvaka. Nama je trenutno najveći problem naša situacija, odnosno veliki broj povrijeđenih i bolesnih igrača", rekao je trener Dragan Bajić pa dodao:

"Najbitnije je da se što prije oporavimo i budemo kompletni i konkurenti svim timovima. Rekao sam svojim igračima da bez obzira na poraz od Mornara ako želimo dobar rezultat u Ligi šampiona onda moramo na svakoj utakmici ići na pobjedu. Tako će i biti i na ovoj utakmici u Istanbulu. Pokušaćemo pružiti što veći otpor i ako nam se ukaže šansa ja se nadam da ćemo je znati iskoristiti".

Utakmica Igokee i Bahcesehira je na rasporedu sutra od 18 sati.

kkigokea