Premijer liga BiH

Osim preuzeo Velež: Napravljen ogroman pomak, ali ne smijemo smatrati da je to dovoljno

SCSport.Ba
Amar3

Amar Osim je danas potpisao ugovor sa FK Velež i tako zvanično postao novi šef stručnog štaba mostarske ekipe.

U izjavi za Velež TV istaknuti stručnjak je kazao:

"Mislim da ovaj klub ima perspektivu. U zadnje tri godine ogroman pomak je napravljen, ali ako ljudi u klubu i navijači, odnosni svi mi, budemo smatrali da je to dovoljno, onda to ne valja. Ne treba zaboraviti šta je Velež predstavljao u onoj državi. Po meni, takav treba biti i u ovoj državi. Na tom putu ja ću dati svoj doprinos, s nekakvim iskustvom iz kluba koji je više postigao u tom poslijeratnom periodu".

amar osim fkvelez