Kerim Alajbegović odigrao je još jednu odličnu utakmicu u dresu reprezentacije.
Alajbegović je plesao sa loptom protiv Katara. Zabio je eurogol, načeo protivnika, a potom je sudjelovao kdo drugog gola. Nabacio je Džeki, a nakon šuta Dijamanta zakačila je lopta Abunadu i ušla u mrežu.
"Nisam razmišljao. Legla mi je lopta, htio sam da zabijem. Dobar je gol bio, dobro smo ušli u utakmicu. Došao je drugi go i sve je bilo dobro.", prvi je dojam Alajbegovića nakon utakmice, koji se osvrnuo i na krizni period reprezentacije u finišu.
"Malo smo pali, ali 40 minuta smo bili fenomenalni. Bilo je vruće, a u drugom poluvremenu smo dobro izašli", govori on.
Osvrnuo se i na publiku.
To je naš 12. igrač. Ne mogu naći rečenicu za to. Hvala svima na sjajnoj podršci".