REAKCIJA NAKON UTAKMICE

Alajbegović prokomentarisao golčinu: Nisam razmišljao, legla mi je

SCSport
Piše: SCSport
Kerim 1
Foto: FIFA

Kerim Alajbegović odigrao je još jednu odličnu utakmicu u dresu reprezentacije. 

Alajbegović je plesao sa loptom protiv Katara. Zabio je eurogol, načeo protivnika, a potom je sudjelovao kdo drugog gola. Nabacio je Džeki, a nakon šuta Dijamanta zakačila je lopta Abunadu i ušla u mrežu. 

 "Nisam razmišljao. Legla mi je lopta, htio sam da zabijem. Dobar je gol bio, dobro smo ušli u utakmicu. Došao je drugi go i sve je bilo dobro.", prvi je dojam Alajbegovića nakon utakmice, koji se osvrnuo i na krizni period reprezentacije u finišu. 

"Malo smo pali, ali 40 minuta smo bili fenomenalni. Bilo je vruće, a u drugom poluvremenu smo dobro izašli", govori on. 

Osvrnuo se i na publiku. 

To je naš 12. igrač. Ne mogu naći rečenicu za to. Hvala svima na sjajnoj podršci".

kerim alajbegovic bih