Ino fudbal

Ajdin Nukić nakon potpisa: „Presretan sam što sam postao dio velikog kluba kao što je Velež“

SCSport.Ba
Nukic

Bivši reprezentativac Bosne i Hercegovine, Ajdin Nukić, potpisao je ugovor i tako postao novi član FK Velež. U dosadašnjoj karijeri nastupao je za Slaven iz Živinica, Tuzla City i FC Suhareka.

Najduže se zadržao u redovima Tuzla Cityja, gdje je u šest godina odigrao 172 utakmice uz 12 golova i 26 asistencija, objavili su „Rođeni“.

Nakon potpisa ugovora, govorio je za službeni YouTube kanal Mostaraca:


„Sigurno sam presretan zbog dolaska u ovakav klub kao što je Velež, koji je sigurno jedan od najvećih u našoj državi. Prije svega, hvala predsjedniku i upravi što su mi ukazali povjerenje da postanem član Veleža. Nadam se da ću opravdati povjerenje čelnika kluba i davati maksimum na svakom treningu i utakmici. Došao sam s ciljem da dajem maksimum i pružam najbolje partije, kako bismo na kraju svi bili zadovoljni i slavili što više pobjeda",
rekao je novi fudbaler Veleža.

ajdin nukic fktuzla fkvelez wwin liga bih