Premijer liga BiH

Adžem: Moramo rješavati svoje probleme, drago mi je da su gledaoci vidjeli dva eurogola

SCSport.Ba
Adzem

Nogometaši Borca pobijedili su GOŠK rezultatom 3:0 u meču 21. kola WWin lige Bosne i Hercegovine.

Nakon susreta svoj komentar je dao trener ekipe iz Gabele Admir Adžem.

"Nedovoljno da bi se napravilo nešto protiv Borca. Znali smo da moramo pružiti jako dobru partiju, a da Borac ima slabiji dan, pa da nešto uspijemo uraditi. U prvom poluvremenu nešto smo i odigrali, bili aktivni, imali neke prilike. Međutim, u drugom poluvremenu totalna dominacija Borca. Moramo rješavati svoje probleme. Drago mi je da su gledaoci vidjeli dva eurogola, nažalost u našu mrežu. Nadam se da ćemo vrlo brzo ispraviti nedostatke", započeo je Adžem.

Najavio je i predstojeći susret protiv Posušja.

"Vrlo teška utakmica, vrlo dobra i nezgodna ekipa. Šta je, tu je. Svaka utakmica je teška za sebe i svaki bod je vrijedan".

admir adzem borac wwin liga bih