Premijer liga BiH

Abdulhakeem Al-Tuwaijri nakon poraza:"Ponosan sam na svoj tim"

SCSport.Ba
Al Tuwajiri

U utakmici 17. kola na Grbavici Velež je savladao Željezničar i produžio rezultatsku krizu sarajevske ekipe.

Željezničar je poražen na domaćem terenu u posljednjoj utakmici pred domaćom publikom, a stručnjak iz Saudijske Arabije na klupi Željezničara je u kratkoj izjavi poslije meča rekao:""Zadovoljan sam sa svojim timom, ponosan, sve ostalo u ovoj ligi je sramota. To je sve."

abdulahkeem al tuwaijri fkzeljeznicar premijer liga bih